ПолiтДумка

Президент Австрії Ван дер Беллен оголосив, що йде на новий термін

23 мая
03:41 2022

Федеральний президент Австрії Александер Ван дер Беллен оголосив у неділю, що буде знову балотуватися на посаду президента під час виборів восени.

Як передає Укрінформ, про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

«Шановні австрійці та всі, хто тут проживає, я знову балотуюся на посаду федерального президента Республіки Австрія», — йдеться у заяві.

Ван дер Беллен вказав на те, що останні кілька років були важкими і що він хотів би далі використовувати свій досвід на службі Австрії.

«Останні кілька років були дуже складними для всіх нас. Пандемія коронавірусу, російська загарбницька війна в Україні, пов’язана з нею складна ситуація для нашої економіки, кліматична криза – наша країна і вся Європа переживають неспокійні часи. Тому я хотів би продовжувати використовувати свій досвід на службі нашій країні і всіма моїми знаннями сприяти тому, щоб Австрія мала гарне майбутнє», — зазначається у заяві.

За словами Ван дер Беллена, нові президентські вибори в Австрії, скоріш за все, пройдуть восени цього року.

Читайте також: Австрія запевнила, що не перешкоджатиме членству України в ЄС

Раніше у двох найбільших партія Австрії – «Австрійській народній партії» та «Соціал-демократичній партії Австрії» – заявляли, що не висуватимуть своїх кандидатів у президентське крісло, якщо Александер Ван дер Беллен, колишній лідер «Зелених», піде на новий строк.

А.Ван дер Беллен був обраний федеральним президентом на виборах 2016 року з 53,79% голосів. У другому турі він з невеликим відривом переміг кандидата від правопопулістської «Австрійської партії свободи» Норберта Гофера. Наразі А.Ван дер Беллен вважається політиком, якому найбільше довіряють австрійці.

Фото: Alexander Van der Bellen

Share

Статьи по теме

Последние новости

Україна не зійде зі шляху до повноцінного членства в НАТО — Єрмак

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY