ПолiтДумка

«Російське» шампанське: французькі винороби домоглися мораторію на виконання закону РФ

26 октября
21:11 2021

Французьке ігристе вино, вироблене в регіоні Шампань, зможе називатися шампанським у Росії та використати відповідне маркування кирилицею щонайменше до 31 грудня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє RFI.

За словами французького міністра-делегата з питань зовнішньої торгівлі та економічної привабливості Франка Рістера, Парижу вдалося відстояти принаймні тимчасово право виноробів на історичне найменування.

Зазначається, що російський закон, підписаний президентом країни Володимиром Путіним 2 липня, заборонив використовувати слово «шампанське» на контретикетках вина, що імпортується. Згідно з офіційним документом, винороби із Шампані мають називати своє вино «ігристим» на зворотному боці пляшки. Закон також запровадив поняття «російське шампанське».

Читайте також: Шампанське Moet перейменують на «ігристе вино» для російського ринку

На думку французьких виробників та експортерів, рішення російських депутатів є абсурдним. За законами Франції, носити захищену законом назву «шампанське», як і інші «Назви місця походження (AOC)», можуть лише ігристі вина з регіону Шампань. Водночас виробники повинні пройти сувору перевірку та відповідати цілій низці вимог.

Як повідомляв Укрінформ, щоб залишитися на ринку Росії, французький виробник шампанського Moet Hennessy після ухвалення закону в РФ почне назвати свій напій «ігристим вином».

Share

Статьи по теме

Последние новости

Артем Довбик: С Ворсклой мы показали свой лучший футбол

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY