ПолiтДумка

Штати ввели санкції проти семи китайських комп’ютерних компаній

08 апреля
22:09 2021

Бюро промисловості та безпеки Міністерства торгівлі США (BIS) розширило перелік суб’єктів, проти яких діють обмеження, додавши до нього сім китайських організацій, пов’язаних із суперком’ютерами.

В американському відомстві підкреслили, що діяльність цих компаній суперечить національній безпеці та зовнішньополітичним інтересам США, передає Укрінформ.

«Можливості обчислень на суперкомп’ютерах є критично важливими для розвитку багатьох – якщо не майже всіх – видів сучасної зброї та систем, пов’язаних з національною безпекою, таких як ядерна зброя та гіперзвукова зброя. Міністерство торгівлі повною мірою застосовуватиме свої повноваження, щоби завадити Китаю використовувати американські технології для підтримки цих дестабілізуючих зусиль щодо модернізації збройних сил»,- заявила міністр торгівлі США Джина Раймондо.

Таким чином, обмеження Мінторгівлі США поширюються на компанію Phytium Information Technology у Тяньцзіні, High-Performance Integrated Circuit Design Center у Шанхаї, компанію Sunway Microelectronics, а також чотири національних комп’ютерних центри в Цзінані, Шеньчжені, Вусі та Чженчжоу.

Читайте також: Штати можуть ввести нові санкції проти оточення Путіна — ЗМІ

Ці організації залучені до створення суперкомп’ютерів, що використовуються військовими організаціями Китаю для модернізації збройних сил, а також розробки зброї масового знищення, зауважили в американському відомстві.

Як повідомляв Укрінформ, Вашингтон неодноразово звинувачував Китай у порушенні авторських прав, промисловому шпигунстві, крадіжці технологій у США.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Как создать пароль, который никто не сломает: советы от киберполиции

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY