ПолiтДумка

СОТ закликає виробників вакцин не забувати про небагаті держави

02 апреля
03:37 2021

Нова очільниця Світової організації торгівлі Нгозі Оконджо-Івеала заявила, що виробникам COVID-вакцин варто більше співпрацювати з країнами, які розвиваються.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Глава СОТ вважає неприйнятним залишати такі держави «в кінці черги» по вакцини від COVID-19. Натомість як вдалий приклад вона навела угоду AstraZeneca про передачу її технології вакцини виробнику в Індії (CoviShield).

«Таке добровільне ліцензування може врятувати набагато більше людей. Зараз у країнах, що розвиваються, є потенціал, який не використовується. Потрібно більше домовленостей на кшталт тієї, яку має AstraZeneca з Інститутом сироватки крові в Індії», — заявила глава СОТ.

Читайте також: Розподіл COVID-вакцин є катастрофічним моральним провалом — ВООЗ

Оконджо-Івеала, яка на початку цього місяця стала генеральним директором СОТ, визнала, що в організації розділилися думки стосовно послаблення правил на інтелектуальну власність, яке б дозволило випускати вакцини за ліцензіями розробників.

Як повідомлялося, Велика Британія заявила, що поділиться надлишками замовлених нею вакцин проти коронавірусу з біднішими державами.

Читайте також: COVID-вакцини першого покоління за рік можуть стати неефективними — експерти

У межах механізму COVAX – глобальної ініціативи із забезпечення рівного доступу до вакцин проти коронавірусу – планується прищепити у 2021 році 27% населення країн з низьким рівнем доходів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Уряд України дозволив військовим оформлювати УБД на порталі «Дія»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!