ПолiтДумка

США, Німеччина й Польща можуть провести спільні військові навчання — Пісторіус

27 февраля
03:51 2023

Вашингтон веде переговори з Берліном та Варшавою про проведення спільних військових навчань у Польщі у відповідь на загрозу східному флангу НАТО з боку росії.

Як передає Укрінформ із посиланням на DW, про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

Він зазначив, що можливість проведення таких навчань «розглядається», однак не навів жодних подробиць.

За словами міністра, військові маневри у країні, що межує з Україною, стали б «дуже чітким» сигналом союзникам у НАТО, а також президенту росії путіну.

Альянс далеко не такий слабкий, як довгий час вважав путін, сказав глава міноборони ФРН в ефірі телеканалу ARD. Навпаки, зауважив він, НАТО «набагато сильніше і згуртованіше, ніж минулого року», до вторгнення російських військ в Україну.

Читайте також: До кінця року Німеччина підготує 3000 українських військових

Проте, додав Пісторіус, для держав Східної Європи, таких як Польща, країни Балтії, Словаччина та інших, “важливо бачити, що Німеччина як найважливіший європейський член Альянсу і США як трансатлантичний партнер виконують свої оборонні зобов’язання».

Як повідомляв Укрінформ, у Франції розпочалися загальні військові навчання Orion-23 — наймасштабніші за останні десятиліття.

Фото: dpa


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Німецька Helsing допоможе Україні у впровадженні ШІ в оборонні розробки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!