• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

США відреагували на облави й репресії в Білорусі

15 июля
03:38 2021

Офіційний Вашингтон засудив останні рейди білоруських силовиків проти неурядових організацій та активістів, а також наголосив на необхідності для режиму припинити репресії й звільнити всіх політичних в’язнів.

Про це йдеться в заяві речника Державного департаменту США Неда Прайса, оприлюдненої на офіційній сторінці у мережі Твітер, повідомляє Укрінформ.

«Ми приєднуємося до наших партнерів у засудженні сьогоднішніх рейдів білоруських правоохоронців, спрямованих проти щонайменше 19 громадських, політичних та освітніх неурядових організацій», — зауважив представник зовнішньополітичного відомства США.

Він підкреслив, що в Білорусі існує політична криза.

Читайте також: У Білорусі силовики затримали відомого правозахисника

«Єдиний вихід із цього – припинення репресій та звільнення всіх політичних в’язнів», — наголосив речник Держдепартаменту США.

Як повідомляв Укрінформ, у середу, 14 липня, співробітники правоохоронних органів Білорусі провели облави та масові обшуки серед правозахисних та громадських організацій, а також у помешканнях їхніх співробітників. При цьому, були затримані відомі правозахисники, журналісти та інші активісти, які виступають проти режиму в країні.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Чим скоріше Пекін почне говорити з Києвом, тим краще — речник уряду ФРН

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY