ПолiтДумка

Суд у США офіційно припинив опікунство Брітні Спірс з боку її батька

13 ноября
04:49 2021

Американський суд в Лос-Анджелесі офіційно припинив дію угоди про опікунство відомої попзірки Брітні Спірс з боку її батька, Джеймса Спірса, яка діяла з 2008 року.

Про це повідомляє в п’ятницю The New York Times, передає Укрінформ.

«Після майже 14 років опікунство Брітні Спірс завершується. Суддя припинила дію угоди, яка керувала життям і фінансами попзірки», — зауважує видання.

У червні цього року 39-річна Брітні Спірс заявила суду, що угода про опікунство, яка передала контроль її батькові над майже всіма сферами життя співачки, нанесла їй важких моральних травм та пригнічень. З того часу суд дозволив співачці найняти власного адвоката – замість юриста, наданого їй батьком, який забезпечив просування справи в суді.

У п’ятницю суддя Бренда Пенні погодилася припинити опікунство співачки.

«Опікунство особи та майна Брітні Джин Спірс більше не потрібне», – заявила суддя. Крім того, вона встановила, що для цього немає потреби в проведенні психічної оцінки Брітні Спірс, оскільки угода про опікунство була добровільною.

Як повідомлялося, у 2008 році батько співачки Джеймс Спірс вперше звернувся до суду з проханням про отримання опікунства над життям та фінансами своєї дорослої доньки. Він аргументував свою позицію ненормальним психічним станом співачки та вживаннями нею психоактивних речовин.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Дуда: росія порушила велике табу, яке було жорстким кордоном безпеки з часів Другої світової

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY