ПолiтДумка

Світовий рівень COVID-вакцинації наступного року має сягнути 70% — Єврокомісія

07 декабря
00:31 2021

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн сьогодні заявила про готовність ЄС брати участь у міжнародних зусиллях для доставлення вакцин у найбільш нужденні країни, щоб довести рівень вакцинації від COVID-19 у світі до 70 відсотків вже до середини наступного року.

Як повідомляє Укрінформ, про це йдеться у зверненні Урсули фон дер Ляєн, повний текст якого оприлюднений у понеділок на сайті Європейської Комісії.

«В цей момент, лише 44 відсотки населення світу вакциновані. Велика частина доз, необхідних для цього, була експортована та надана Європою. І ми робитимемо ще більше. Ми наростимо зусилля для допомоги Африці, де рівень вакцинації є нижчим, ніж у решті світу. Наша мета – забезпечити, щоб 70 відсотків населення світу були вакциновані до середини наступного року», — заявила Президент Єврокомісії.

Вона зауважила, що ЄС залишається найбільшим донором вакцин від COVID-19 у світі. ЄС передав третім країнам понад 350 мільйонів доз вакцини. Близько 300 мільйонів доз вакцини через глобальний фонд вакцинації COVAX доставляються у країни з низькими та середніми доходами. Ще понад 45 мільйонів доз вакцини країни-члени надали партнерам на двосторонній основі, наприклад, країнам регіону Західних Балкан.

«Таким чином, близько 350 мільйонів доз вакцини були передані командою Європи (країни-члени та Євроінституції – ред.). Але треба робити більше. Тому що ми зможемо контролювати цю пандемію лише тоді, коли будемо боротися з нею у кожному кутку світу», — наголосила фон дер Ляєн.

Як повідомлялося, за даними Worldometer станом на 6 грудня у світі виявлено 266 127 241 випадок COVID-19, з них 5 270 938 летальних, одужали 239 757 102 осіб.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 343 мільйони

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY