ПолiтДумка

Туреччина наступного року почне прокладати газопровід у Чорному морі — міністр

22 ноября
13:48 2021

Інженерні роботи на газовому родовищі в Сакарії завершено, навесні 2022 року почнеться прокладання газопроводу.

Як повідомляє Укрінформ з посиланням на TRT Haber, про це заявив міністр енергетики та природних ресурсів Туреччини Фатіх Дьонмез під час виступу на 11-му Турецькому енергетичному саміті, який проходить в Анталії.

«Ми завершили інженерні роботи на газовому родовищі в Сакарії, вже замовили труби. Навесні 2022 року ми виконаємо перше зварювання для прокладання труб під водою», — повідомив міністр.

За його словами, дослідження та пошук родовищ природного газу в Чорному морі тривають. Також навесні 2022 року в країну прибуде четверте бурове судно.

Як повідомляв Укрінформ, у серпні минулого року президент Туреччини Реджеа Тайїп Ердоган повідомив, що Туреччина знайшла в Чорному морі найбільші за свою історію поклади природного газу об’ємом 320 млрд кубічних метрів. Роботи проводилися в районі Сакар’ї, на ділянці «Дунай-1». Виявлені поклади планується почати використовувати з 2023 року.

У червні цього року, турецьке бурове судно «Фатіх» виявило нові поклади природного газу в Чорному морі об’ємом 135 млрд кубометрів.

Фото: АА

Share

Статьи по теме

Последние новости

Угроза котла для ВСУ. Враг подходит к Лисичанску

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY