ПолiтДумка

У Британії призупинили дослідження таблеток від COVID-19

21 апреля
12:26 2021

Швейцарський фармацевтичний гігант Roche змушений призупинити другу фазу дослідження перорального препарату для лікування коронавірусу у Великій Британії через брак пацієнтів у зв’язку з масовою імунізацією населення.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters із посиланням на керівника фармацевтичного відділу компанії Біла Андерсона.

За його словами, розгортання кампанії вакцинації ускладнило пошук пацієнтів для другої фази випробування таблеток у Великій Британії.

Зазначається, що компанія Roche нині планує додаткові місця для клінічних випробувань свого препарату, щоб вкластися в часові рамки дослідження.

Читайте також: У США тестують нові ліки від COVID-19, результат назвали «багатообіцяючим»

Як повідомлялося, у жовтні минулого року швейцарський холдинг Roche та американська компанія Atea Pharmaceuticals заявили про розробку перорального препарату прямої противірусної дії AT-527.

Механізм дії таблеток полягає в блокаді вірусної РНК-полімерази — ферменту, необхідного для реплікації вірусу. Наразі препарат проходить ІІ фазу клінічного дослідження у госпіталізованих пацієнтів із середньотяжким перебігом COVID-19.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Аваков вважає, що немає сенсу особисто говорити з Путіним

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY