У Грузії опозиційна партія погодилась увійти до парламенту після семимісячного бойкоту
![]()
Опозиційна партія «Єдиний національний рух» увійде до парламенту Грузії після семимісячного бойкоту.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Грузия Online.
«Партія «Єдиний національний рух» увійде до парламенту Грузії».- йдеться у повідомленні.
Таке рішення партія ухвалила на сьогоднішньому засіданні Політради.
Озвучив рішення голова партії — Ніка Мелія. Попри те, що «Національний рух» увійде до парламенту, у партії заявили, що не приєднаються до угоди з врегулювання політичної кризи, підписаної за посередництва представника ЄС Шарля Мішеля.
Як повідомлялося, 19 квітня в резиденції президента Грузії відбулося підписання документа, представленого партіям президентом Європейської Ради Шарлем Мішелем. План вирішення політичної кризи передбачає звільнення з ув’язнення голови ЄНР Ніки Мелія та співвласника телеканалу «Мтаварі» Георгія Руруа; проведення системних виборчих змін; реформи у сфері правосуддя; перерозподіл повноважень у парламенті.
У документі зазначається, що позачергові парламентські вибори пройдуть у Грузії 2022 року — якщо на майбутніх осінніх виборах до місцевих органів влади «Грузинська мрія» не зможе набрати 43% голосів. Опозиційні партії, які підпишуть документ, мають припинити бойкот парламенту.
Вибори до парламенту відбулися у Грузії 31 жовтня 2020 року. За їх підсумками правляча партія «Грузинська мрія» отримала 90 мандатів, а ще вісім опозиційних партій — 60. Однак опозиційні партії заявили, що вважають результати виборів сфабрикованими та відмовляються від участі у роботі парламенту.

