• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

У МЗС Грузії викликали посла Чехії через натяк на можливість оминути санкції

03 декабря
01:07 2022

МЗС Грузії викликало посла Чехії в Тбілісі Петра Мікіска після опублікованих у ЗМІ його слів про те, що частина чеського експорту в Грузії може в обхід санкцій йти до росії.

Як повідомляв Укрінформ, про це інформують Новини-Грузія.

Заступник міністра закордонних справ Грузії Олександр Хвтісіашвілі вимагає від посла докладних роз’яснень, зазначивши, що подібні заяви не відповідають дійсності і завдають шкоди як співпраці двох країн, так і репутації Грузії.

У МЗС також додали, що за підсумками зустрічі «посол Чехії зазначив, що його слова були неправильно витлумачені та вирвані з контексту».

Читайте також: Грузія засуджує агресію рф і незаконну анексію чотирьох областей України

Реакція МЗС Грузії була пов’язана з виступом посла 30 листопада на заході у Тбілісі, де Петро Мікіска заявив, що у 2022 році експорт чеської продукції до Грузії «майже подвоївся», і він висловив припущення, що частина різниці може «діставатися» росії.

Як повідомляв Укрінформ, речник грузинського парламенту Шалва Папуашвілі заявив, що Грузія не дозволить використовувати свою територію для ослаблення або обходу санкцій проти рф.

Фото: mfa.gov.ge

Share

Статьи по теме

Последние новости

Гарри Невилл о Мудрике: У нас на четыре года может появиться недовольный футболист — Футбол, Гари Невилл, Михаил Мудрик, Челси, Чемпионат Англии — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY