ПолiтДумка

У Нідерландах фіксують майже 24 тисячі нових випадків COVID-19 за добу

25 ноября
03:07 2021

У Нідерландах за останню добу зафіксовано 23 789 позитивних тестів на коронавірус, що назвали новим антирекордом.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на NOS.

“Кількість позитивних тестів на коронавірус, про які повідомляє Національний інститут охорони здоров’я Нідерландів (RIVM), зросла до 23 789 до 10:00 сьогодні вранці, що є новим щоденним рекордом. У порівнянні з учорашнім днем ​​позитивних тестів — на 785 більше”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за останні сім днів реєструвалося в середньому 22 417 позитивних тестів на добу. Це на 32 відсотки більше, ніж сім днів тому.

Як повідомляв Укрінформ, у Нідерландах через велику кількість хворих на коронавірусну хворобу з 24 листопада є обов’язковим дотримання соціальної дистанції 1,5 метра в магазинах, парках, торгових центрах. За недотримання дистанції передбачений штраф розміром 95 євро.

Така вимога поширюється на всіх у віці 18 років і старше, за виключенням спілкування людей, які належать до одного домогосподарства.

З 13 листопада заклади громадського харчування мають закриватися о 20:00. Магазини з товарами першої необхідності повинні бути зачинені о 18:00.

Крім того, не рекомендується приймати вдома більше ніж четверо гостей на день віком від 13 років, навіть якщо вони вакциновані.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Самосвалы КрАЗ 1960 годов выпуска все еще работают в Германии (ВИДЕО)

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY