ПолiтДумка

У Нідерландах ввели штрафи за недотримання соціальної дистанції

24 ноября
22:07 2021

У Нідерландах через велику кількість хворих на коронавірусну хворобу відсьогодні є обов’язковим дотримання соціальної дистанції в магазинах, парках, торговельних центрах.

Як повідомляє Укрінформ з посиланням на NOS, за недотримання обов’язкової дистанції 1,5 метра передбачений штраф розміром 95 євро.

“Дотримання дистанції 1,5 знову є обов’язковим. Така вимога набуває чинності сьогодні, і поширюється на всіх у віці 18 років і старших, за винятком спілкування людей, які належать до одного домогосподарства”, — йдеться у повідомленні.

Водночас зазначається, що у кінотеатрах, ресторанах, громадському транспорті та інших громадських місцях, де обов’язковою є наявність документа про вакцинацію, перенесену на коронавірусну хворобу чи негативний тест, дотримання дистанції не є обов’язковим. Натомість у транспорті є обов’язковим носіння захисної маски для обличчя.

За порушення соціальної дистанції передбачений штраф у розмірі 95 євро.

Варто зазначити, що у деяких містах країни вже сьогодні розглядають питання запровадження додаткових заходів, щоб запобігти скупченню людей у торгових центрах через так звану Чорну п’ятницю (Black Friday).

Наразі у лікарнях перебувають 2 535 хворих на коронавірус, з них 505 у відділенні інтенсивної терапії.

Кілька медустанов вже підготували додаткові вертолітні майданчики для оперативного транспортування хворих на коронавірус.

Як повідомляв Укрінформ, у Нідерландах через сплеск захворювання на COVID-19 було знову запроваджено додаткові заходи боротьби із коронавірусом.

З 13 листопада заклади громадського харчування мають закриватися о 20:00. Магазини з товарами першої необхідності повинні бути зачинені о 18:00. Те саме стосується казино і саун. Крім того, люди контактних професій, зокрема перукарі, майстри манікюру, не мають права працювати після 18:00.

Також у ресторанах, кафе, супермаркетах, магазинах перевірятимуть наявність документа, що підтверджує вакцинацію, перенесене захворювання на COVID-19 чи негативний тест на коронавірус. Роботодавець також має право допустити співробітника до робочого місця, якщо той не має таких документів.

Крім того, не рекомендується приймати вдома більш як чотирьох гостей на день віком від 13 років, навіть якщо вони вакциновані.

Share

Статьи по теме

Последние новости

BMW знімає з виробництва свій перший серійний електромобіль

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY