ПолiтДумка

У російському Магадані відкрили пам’ятник «трьом поколінням чекістів»

17 июля
06:56 2022

У Магадані на території місцевого управління фсб відкрили пам’ятник співробітникам органів держбезпеки срср і росії.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на ТГ-канал губернатора Магаданської області Сергія Носова.

«Сьогодні на Колимі було відкрито дуже важливий пам’ятник «Співробітникам органів безпеки Території», — написав він.

На бронзовому барельєфі зображені працівники радянсько-російських органів безпеки трьох поколінь: чекіст у будьонівці, фігура у формі нквс-мдб та співробітник у сучасній російській формі. Як пояснює губернатор, на мапі біля підніжжя стели відзначені населені пункти регіону, в яких у різні періоди розташовувалися районні підрозділи управлінь міністерства держбезпеки та кдб, а також фсб.

Читайте також: фсб у нових методичках вчить чиновників правильно хвалити путіна

Історія Магаданської області, «Колими», як називали цю територію, тісно пов’язана зі сталінськими репресіями. У радянській та пострадянській традиціях «Магадан», «Колима» традиційно вважаються символами цих репресій.

24 лютого Росії розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення. Водночас кремлівський режим посилює репресії всередині росії.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Ілон Маск випустить конкурента месенджера Telegram вже за 5 днів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!