ПолiтДумка

У Штатах набули чинності нові COVID-обмеження для в’їзду в країну

06 декабря
23:15 2021

Уряд США з понеділка офіційно запровадив нові вимоги для всіх пасажирів віком від двох років мати при собі негативний COVID-тест, зроблений за один день до посадки на літак, а для іноземців — до того ж обов’язкове підтвердження повної вакцинації.

З відповідною заявою виступив у понеділок під час брифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Нед Прайс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні, 6 грудня всі пасажири авіарейсів віком від двох років і старше, незалежно від національності або статусу вакцинації, повинні пред’явити негативний COVID-тест, зроблений впродовж одного дня від їхнього відльоту до Сполучених Штатів», — зауважив представник зовнішньополітичного відомства.

Він підкреслив, що ці вимоги стосуються всіх без виключення, хто прибуває до США літаками – американських громадян, тих, хто має посвідку на проживання, а також іноземців. За його словами, це пов’язано із додатковими заходами захисту громадського здоров’я на тлі поширення нового COVID-варіанту Омікрон.

«Іноземні громадяни, які прямують до Сполучених Штатів, за дуже обмеженими винятками, повинні також бути повною мірою вакцинованими та пред’явити доказ про статус вакцинації перед тим, як здійснити посадку на рейс до США», — зауважив Прайс.

Читайте також: У США виявили перший випадок штаму Omicron — заразилась повністю вакцинована людина

Він наголосив, що адміністрація Байдена готова докласти всіх необхідних зусиль для того, щоби забезпечити безпеку для громадського здоров’я американців, а також протистояти пандемії.

Як повідомляв Укрінформ, раніше діяли вимоги щодо пред’явлення пасажирами негативного COVID-тесту за 72 годин до посадки на літак до США.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Газ растет, акции падают. Реакция на угрозу войны

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY