ПолiтДумка

У США заговорили про вихід з «повномасштабної» фази пандемії

10 февраля
01:18 2022

США виходять із «повномасштабної» фази пандемії COVID-19 та завдяки вакцинам, лікуванню, а також набутому імунітету готові почати скасування карантинних обмежень, у тому числі обов’язкового маскового режиму, впродовж ближчих місяців.

Про це заявив у інтерв’ю Financial Times головний медичний радник президента США доктор Ентоні Фаучі, повідомляє Укрінформ. 

«У процесі того, як ми виходимо з повномасштабної фази пандемії COVID-19, з якої ми, безумовно, вибираємося, ці рішення (щодо скасування карантинних обмежень – ред.) все частіше прийматимуться на місцевому рівні, однак не централізовано. Також збільшуватиметься кількість людей, які прийматимуть власні рішення про те, як вони хочуть боротися з вірусом», — зауважив медичний радник президента Байдена.

У відповідь на запитання, коли, за його прогнозами, обмеження можуть бути скасовані, Фаучі зазначив, що це може статися «незабаром». Він також погодився, що йдеться про перспективу на нинішній рік, та водночас попередив, що місцеві органи охорони здоров’я можуть тимчасово відновлювати додаткові заходи, якщо виявлятимуться нові спалахи.

Читайте також: ВООЗ фіксує зниження захворюваності на COVID-19 у світі

Як повідомлялося, Сполучені Штати з моменту початку пандемії COVID-19 перебували на передових позиціях у списку захворювань на коронавірус серед інших країн світу. Загалом, у США від COVID-19 померло понад 900 тисяч людей. Й сьогодні кількість загиблих у країні залишається близькою до рекордного рівня, однак випадки нових захворювань почали стрімко падати після аналогічної тенденції в країнах Південної Африки, з якими пов’язують появу та поширення варіанту Омікрон, а також у Великій Британії.

Share

Статьи по теме

Последние новости

На Нюрбугринзі помітили Ланос на українських номерах (фото)

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY