ПолiтДумка

У Туреччині випробовують власну вакцину від коронавірусу

28 мая
11:24 2021

У Туреччині набирають 480 добровольців для участі в другій фазі випробування однієї з вакцин, розроблених турецькими науковцями. Масштабні клінічні випробування за участю 10 тисяч добровольців планують почати за два тижні.

Про це повідомляє власкор Укрінформу з посиланням на заяву міністерства промисловості та технологій Туреччини.

«Йде набір щонайменше 480 добровольців для нової (другої) фази випробування вітчизняної вакцини на основі вірусоподібних частинок (VLP)», — повідомили в міністерстві.

Читайте також: Pfizer тестує одночасне використання вакцин від COVID-19 і пневмонії

Планується, що протягом 15 днів після другої фази буде розпочато третю фазу випробування. Це буде основний етап клінічного випробування, який необхідний для подальшого широкого застосування вакцини. Протягом третьої фази вакцину буде введено понад 10 тисячам добровольців у майже 40 центрах по всій Туреччині.

Читайте також: Пізніше введення другої дози COVID-вакцини може зменшити смертність

Як повідомлялося на початку квітня, у турецькому університеті Ерджієс, що в провінції Кайсері, в центральній частині країни, провели успішні перші дві фази випробування вакцини власної розробки проти коронавірусу. Триває третя фаза дослідження вакцини. На різних етапах дослідження перебувають близько семи вакцин, розроблених турецькими науковцями. Одна з них назальна. Міністр промисловості Туреччини Мустафа Варанк долучився в ролі добровольця до випробування розробленої у країні вакцини проти коронавірусу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ризики від Nord Stream-2 мають обговорюватися в Нормандському форматі — Єрмак

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".