ПолiтДумка

В Ефіопії урядові війська відвоювали місто зі спадщини ЮНЕСКО

20 декабря
17:44 2021

Ефіопська армія відвоювала у повстанців з Фронту Визволення Народу Тиграю (ФВНТ) місто Лалібела, яке перебуває у списку спадщини ЮНЕСКО.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Повідомляється, що уряд оголосив про визволення міста на тлі заяви ФВНТ про відступ з усіх районів у регіонах Амхара та Афар. Коли саме ефіопська армія увійшла до міста, ЗМІ не повідомляє.

Місто Лалібела розташоване на 400 кілометрів на північ від Аддис-Абеби. У ньому містяться 11 середньовічних печерних монастирів, висічених у скелях. Ці пам’ятки місцевої християнської культури були одним з найпривабливіших туристичних місць країни. Також Лалібела, яка в Середньовіччі була столицею Ефіопії, включена до списку спадщини ЮНЕСКО.

ЗМІ відзначає, що конфлікт в Ефіопії триває вже понад 13 місяців. Зазначається, що протягом війни загинули тисячі людей, ще 2 мільйони були змушені шукати нові домівки, а сотні тисяч опинилися під загрозою голоду.

Як повідомляв Укрінформ, Організація Об’єднаних Націй звинуватила обидві сторони збройного конфлікту в Ефіопії у масових порушеннях прав людини.

Фото: GETTY IMAGES

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ньюкасл готов побить свой трансферный рекорд — Футбол, Лукас Пакета, Лион, Ньюкасл, Чемпионат Франции, Чемпионат Англии, Трансферы — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY