• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

В Угорщині найбільше вакцинованих від COVID-19 в ЄС

30 марта
04:18 2021

Угорщина є рекордсменом з кількості вакцинованих від коронавірусу серед країн ЄС та однією з найгірших у світі країн за кількістю смертей від COVID-19 на душу населення.

Про це свідчать дані Європейського центру з профілактики та контролю захворювань, передає Укрінформ із посиланням на АР.

Зазначається, що в Угорщині першу дозу вакцини отримали 21,6% населення. Таким чином країна випереджає Мальту і перевершує середній по ЄС показник у 12,3%.

Водночас, як пише АР, високий рівень щеплення в Угорщині, що є результатом стратегії закупівель вакцин із Китаю та Росії на додаток до тих, які надаються ЄС, не зміг уповільнити сплеск пандемії, який призвів до найвищого двотижневого рівня смертності на душу населення у світі.

Читайте також: Угорщина схвалила вакцину Covishield

Угорщина була першою країною в ЄС, яка затвердила вакцини Sinopharm з Китаю та Sputnik V із Росії. Минулого тижня Угорщина видала екстрений дозвіл ще на дві вакцини — Convidecia, вироблений китайською компанією CanSino Biologics, та Covishield, версію вакцини AstraZeneca, вироблену в Індії, — що довело загальну кількість схвалених вакцин до семи, найбільше в Європі.

Однак це не допомогло пом’якшити третю хвилю коронавірусу в країні.

З початку пандемії в Угорщині, де проживає менш як 10 млн осіб, від COVID-ускладнень померли понад 20 тис. осіб. Таким чином Угорщина посідає третє місце за рівнем смертності на душу населення у світі.

Читайте також: В Угорщині — максимальна смертність від COVID-19 з початку пандемії

За даними Worldometer, в Угорщині станом на 29 березня зафіксовано понад 641 тис. випадків COVID-19, одужали понад 399 тис. хворих.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Слідкують за діями водія: як правильно зупинитись на вимогу поліцейського і не отримати штраф

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY