ПолiтДумка

ЄС передасть Грузії та Молдові опитувальник для отримання статусу кандидата

09 апреля
21:19 2022

Єврокомісар з питань розширення і політики сусідства Олівер Варгеї передасть у понеділок Грузії та Молдові опитувальник для набуття статусу кандидата на членство в ЄС.

Про це він написав у Твіттері, передає Укрінформ.

«Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн вчора передала опитувальник Україні, а в понеділок я передам опитувальник Грузії і Молдові. Відповіді допоможуть Єврокомісії підготувати висновки щодо заявок трьох країн на вступ до ЄС, за запитом Європейської ради», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн під час візиту до Києва 8 квітня передала Президенту України Володимиру Зеленському опитувальник для набуття статусу кандидата на членство в ЄС.

Читайте також: Опитувальник від ЄС: на Банковій кажуть, що для України він невеликий

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква заявив, що Україні залишилося подати до Європейської комісії орієнтовно 30% інформації для набуття статусу кандидата на членство в Євросоюзі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Тиск на Росію є недостатнім, не лише з боку США, але й з боку Європи — Зеленський

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!