ПолiтДумка

ЄС ще на рік продовжив санкції проти Ірану

Апрель 12
21:36 2021

Рада ЄС ухвалила рішення продовжити до 13 квітня 2022 року режим санкцій проти Ірану у відповідь на порушення прав людини в цій країні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті Європейської ради.

«В рамках щорічного перегляду… Рада ЄС сьогодні вирішила продовжити обмежувальні заходи у відповідь на серйозні порушення прав людини в Ірані до 13 квітня 2022 року. Ці заходи включають заборону на подорожі та заморожування активів, а також заборону на експорт до Ірану обладнання, яке може бути використано для внутрішніх репресій або для моніторингу телекомунікаційних засобів. На додаток, громадянам та компаніям ЄС заборонено надавати фінансування включеним до санкційного переліку особам та установам», — йдеться у повідомленні.

За оприлюдненою інформацією, цим же рішенням Рада ЄС розширила санкційний лист та включила до нього додатково вісім осіб та три установи, з огляду на їх роль у насильстві проти учасників демонстрацій в Ірані у листопаді 2019 року. Відсьогодні до санкційного переліку входять 89 осіб та 4 установи Ірану.

Читайте також: Іран назвав умову повернення до ядерної угоди

Як повідомлялося, обмежувальні заходи проти Ірану за серйозні порушення прав людини Євросоюз запровадив у 2011 році й відтоді продовжував їх щороку.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Україні набув чинності закон про заочне засудження

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".