ПолiтДумка

Європейська спільнота має посилити діалог між країнами континенту — Єлисейський палац

06 октября
22:42 2022

Президент Франції Еммануель Макрон заявляє про народження Європейської політичної спільноти для стратегічного діалогу у масштабі континенту.

Про це Макрон написав у своєму Твіттері, виклавши відео з лідерами держав-учасниць зустрічі у Празі, передає Укрінформ.

“Я зробив пропозицію у Європейському парламенті 9 травня, сьогодні ми тут: для стратегічного діалогу у масштабі континенту Європейська політична спільнота народилася. 44 країни несуть разом послання єдності”, — написав Макрон.

Своєю чергою, у повідомленні Єлисейського палацу зазначається, що Європейську політичну спільноту було створено за пропозицією президента Макрона, щоб забезпечити більшу співпрацю та діалог між усіма країнами європейського континенту.

“Таким чином, ця структура дає змогу посилити координацію на континентальному рівні з питань зовнішньої політики та політики безпеки; розвивати зв’язки в енергетиці, транспорті, торгівлі, дослідженнях та освіті; а також зблизити громадянське суспільство та молодь континенту”, — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Греція закликає країни ЄС допомогти Україні якнайшвидше стати членом спільноти

Як повідомляв Укрінформ, 9 травня президент Франції Еммануель Макрон заявив про ініціативу створити нову «Європейську політичну спільноту», щоб країни, які не є формальними членами ЄС, могли долучитися до нового простору в Європі, в тому числі йшлося і про Україну.

6-7 жовтня в Празі, столиці головуючої в ЄС Чеської Республіки, відбувається неформальний саміт ЄС, який у перший день роботи розгляне ініціативу створення Європейської політичної спільноти. В обговоренні в онлайн форматі виступив Президент України Володимир Зеленський.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Центр Україна-НАТО погодив ключові етапи роботи до Вашингтонського саміту

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!