ПолiтДумка

Звіт США підтвердив можливість витоку COVID-19 з лабораторії в Ухані – ЗМІ

08 июня
09:10 2021

У звіті про походження COVID-19, підготовленого національною лабораторією уряду США, зроблено висновок, що гіпотеза про витік вірусу з китайської лабораторії в Ухані є правдоподібною і заслуговує на подальше розслідування.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на джерела, ознайомлені із засекреченим документом.

Як зазначається, дослідження було підготовлене у травні 2020 року Національною лабораторією Лоуренса Лівермора в Каліфорнії, і на нього посилався Державний департамент, коли проводив розслідування щодо походження пандемії протягом останніх місяців адміністрації Дональда Трампа.

Люди, знайомі з дослідженням, повідомили виданню, що дослідження було підготовлено «Z-підрозділом» Лоуренса Лівермора, яке є його розвідувальним підрозділом.

Зазначається, що Лівермор володіє значним досвідом в біологічних питаннях і його оцінка ґрунтувалася на геномному аналізі вірусу SARS-COV-2, який викликає COVID-19.

Вчені аналізують генетичний склад вірусів, щоб спробувати визначити, як вони еволюціонували та поширювались серед населення.

Читайте також: У світі зафіксували понад 174,3 мільйона випадків COVID-19

Наразі розвідка США розглядає два ймовірних сценарії походження коронавірусу: вірус виник в результаті аварії в лабораторії або виник в результаті контакту людини з інфікованою твариною.

Директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майк Райан заявив, що організація не може змусити Китай оприлюднювати більше даних про походження COVID-19, додавши, що він запропонує дослідження, необхідні для розуміння того, звідки вірус виник на «наступному рівні».

Як повідомляв Укрінформ, у світі станом на ранок 8 червня зафіксовано понад 174,3 млн випадків зараження коронавірусом, з них — понад 3,7 млн летальних, одужали вже понад 157,6 млн осіб.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Китай відійшов від свого першого мирного плану, який починався з відновлення суверенітету України — ОП

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!