ПолiтДумка

Apple отримує користь від китайської «рабської праці»

13 сентября
09:00 2024

Кандидат у віце-президенти від Республіканської партії  сенатор  Джей Ді Венс у четвер взяв удар по Appleна CNBC «Squawk Box», сказавши, що, на його думку, компанія отримує вигоду від «рабської праці» в Китаї. Його коментар був частиною ширшої розмови про оподаткування компаній, які покладаються на виробництво в Китаї.

«Чи вважаю я Apple злою компанією? Ні. Чи вважаю я, що іноді вони отримують вигоду від китайської рабської праці? Так, і це дуже погано», — сказав Венс з Огайо. «Я вважаю, що компанія, яка хоче отримати вигоду з американських ринків, також повинна платити американським працівникам справедливу зарплату». У травні 2022 року Apple підвищила початкову зарплату для працівників роздрібної торгівлі до 22 доларів на годину.

Раніше Apple заявляла , що не знайшла доказів примусової праці в будь-якому місці, де вона працює. У 2021 році колишні голови Виконавчої комісії Конгресу США по Китаю звернулися до компанії з проханням співпрацювати з митною службою та прикордонною службою США, щоб гарантувати, що її ланцюг поставок вільний від примусової праці.

Apple не відразу відповіла на запит CNBC про коментар.

Виробник iPhone співпрацює з виробниками, які виготовляють свої пристрої за кордоном. Apple історично покладалася на Китай для свого виробництва. Оскільки відносини між США та Китаєм стали напруженими, він працював над диверсифікацією свого ланцюжка поставок, розширивши виробництво до таких країн, як  В’єтнам  та Індія.

Наприклад, за останній фінансовий рік Apple випустила в Індії iPhone на 14 мільярдів доларів .

Венс також заявив у четвер, що хоче підвищити тарифи для компаній, які «доставляють робочі місця за кордон». Колишній президент Дональд Трамп пригрозив додатковими митами від 60% до 100% на товари з Китаю та загальними митами від 10% до 20% на імпортні товари.

Венс висловив підтримку репресіям голови Федеральної торгової комісії Ліни Хан щодо антимонопольних заходів і суворіших правил злиття.

«Коли у вас є такі компанії, як Facebook і GoogleЦензурування американських громадян, ускладнення для американців висловлювань у власних політичних процесах, це серйозна проблема”, — сказав Венс. ”І так, я вважаю, що має бути антимонопольне рішення для цього”.

Метаі Google не відразу відповіли на запити CNBC про коментарі.

У четвер Венс виступить хедлайнером двох заходів зі збору коштів у Нью-Йорку, організованих одними з його провідних прихильників у фінансовій галузі. Очікується, що кожна подія залучить понад 1 мільйон доларів для президентської кампанії Трампа.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Правильное сочетание продуктов для здоровья и похудения

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!