ПолiтДумка

Nord Stream 2: Український інститут майбутнього закликає владу зібрати Раду і РНБО

24 июля
04:41 2021

Громадська організація “Український інститут майбутнього” (UIF) наполягає на скликанні позачергового закритого засідання парламенту і Ради національної безпеки і оборони України у зв’язку з останніми подіями, пов’язаними з російським газопроводом «Північний потік-2».

Про це йдеться у заяві UIF, передає Укрінформ.

“З огляду на останні події, пов’язані з «Північним потоком — 2» та повним нерозумінням як суспільства, так і політикуму щодо кроків, які має здійснювати держава у цій ситуації, а також відсутності належної комунікації щодо цього питання зі сторони України, команда Українського інституту майбутнього наполягає на скликанні позачергового закритого засідання ВРУ у найкоротший термін”, — наголошується в заяві.

На думку її авторів, під час цього засідання мають бути заслухані міністр закордонних справ та голова Генштабу Збройних сил України.

Читайте також: Можливості для блокування Nord Stream 2 все ще існують – Вітренко

Крім того, у UIF наполягають на скликанні найближчим часом РНБО для вироблення плану дій України, а також розроблення комунікаційного плану щодо залучення громадськості, лобістських компаній у США та ряді країн ЄС.

“Рішення щодо «Північного потоку — 2» – це безпекова криза, яка загрожує стабільності держави, особливо з огляду на те, що домовленості США та Німеччини відбулися відразу після статті Путіна «Єдиний народ», де прямо вказано на можливість агресії зі сторони РФ проти України”, — підкреслюється в заяві.

Читайте також: Nord Stream 2: «Змова» США й Німеччини та наслідки для України

Зі свого боку Український інститут майбутнього готовий приєднатися до розробки стратегій та планів держави з метою протидії рішенням, які «грають на руку» країні-агресору та загрожують державній безпеці України, додали в UIF і висловили сподівання на підтримку владою даної ініціативи.

Як повідомляв Укрінформ, у середу, 21 липня, адміністрація Джо Байдена та уряд Ангели Меркель оголосили про досягнення угоди щодо завершення будівництва російського газопроводу «Північний потік — 2» в обхід України.

Україна і Польща засудили угоду Німеччини і США щодо Nord Stream-2 і заявили, що надалі протидіятимуть його запуску.

Share

Статьи по теме

Последние новости

BMW знімає з виробництва свій перший серійний електромобіль

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY