ПолiтДумка

Зеленський сьогодні виступить на Мюнхенській конференції і проведе двосторонні зустрічі

14 февраля
10:37 2026

Президент Володимир Зеленський у суботу, 14 лютого, візьме участь у спеціальній сесії Мюнхенської безпекової конференції та проведе низку двосторонніх зустрічей.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на інформацію Офісу Президента.

Зеленський виступить перед учасниками MSC з промовою. Також передбачена його участь у дискусійній панелі разом з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте, президенткою Європейського парламенту Робертою Мецолою та головою Комітету Сенату США з питань збройних сил Роджером Вікером.

Читайте також: Зеленський провів зустріч із партнерами в Берлінському форматі

Серед запланованих двосторонніх переговорів – з державним секретарем США Марко Рубіо та сенаторами Конгресу США (окремо), генсеком НАТО Марком Рютте, з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, а також керівниками 18 міжнародних інвестиційних компаній.

Увечері український лідер візьму участь у церемонії вручення Премії імені Евальда фон Кляйста. Цьогоріч її присуджено «Сміливому українському народові».

Як повідомлялося, у перший день роботи Мюнхенської конференції Президент України мав напружений графік двосторонніх зустрічей, а також відвідав перше німецько-українське СП з виробництва українських дронів.

Фото архівне: ОП


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленський і Ердоган домовилися про нові кроки у співпраці щодо безпеки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!