Гра Fortnite повернеться на iOS в ЄС після втручання Єврокомісії
Компанія Apple відновить доступ Epic Games до публікації застосунків для пристроїв на базі iOS в Європі після втручання Європейської комісії.
Про це пише TechCrunch.
Минулого місяця Epic Games оголосила про плани повернути культову гру Fortnite та запустити Epic Games Store на пристроях iOS в Європі, скориставшись новим Законом ЄС про цифрові ринки (DMA). Однак на початку цього тижня Apple закрила обліковий запис європейського підрозділу видавця.
Це сталося після критики з боку гендиректора Epic Тіма Свіні на адресу техногіганта у зв’язку зі штрафом 1,84 млрд євро, накладеним Єврокомісією на Apple за порушення антимонопольного законодавства.
Apple обурила Єврокомісію блокуванням Epic Games
Після заяви ЄС про ретельний розгляд ситуації, Apple повідомила, що відновлює доступ європейського підрозділу Epic Games, Epic Sweden AB, до програми для розробників.
Epic висловила задоволення цим рішенням, описавши його як «потужний сигнал» про рішучість Єврокомісії забезпечувати дотримання DMA і притягувати до відповідальності технологічних гігантів.
Ми рухаємося вперед, як і планували, щоб запустити Epic Games Store і повернути Fortnite на iOS в Європі, Epic
Источник: speka.media