Кур’єрський сектор Китаю обробив понад 100 млрд посилок з початку року
Станом на середину липня кур’єрський сектор Китаю цього року вже опрацював 100 млрд посилок, досягнувши такого показника на 71 день раніше, ніж у 2023 році, що відображає бурхливе зростання споживчого ринку та стійку економічну життєздатність країни. Про це свідчать дані Державного поштового управління КНР.
Відповідну заяву поширила Інформаційна агенція Сіньхуа.
Як випливає з даних відомства, в середньому на одну людину в Китаї припадає 71,43 посилки, або 5144 посилки доставляють кожну секунду.
Сектор експрес-доставки став ключовим показником економічного розвитку Китаю. На тлі сталого відновлення економіки згаданий сектор встановив нові рекорди за трьома основними індикаторами: максимальний добовий обсяг та середньомісячний обсяг доставлених посилок перевищили 580 млн і 13 млрд одиниць відповідно, а щомісячні операційні доходи сектора перевалили за ¥100 млрд (близько $14 млрд).
На даний момент у Китаї високоефективною логістичною мережею в основному охоплено всі селища та волості, причому рівень охоплення послугами експрес-доставки у селах перевищив 95%. Станом на кінець 2023 року в країні налічувалося 234 тис точок послуг експрес-доставки. Більш того, існуюча логістична система дозволяє доставляти сезонні фрукти з найвіддаленіших районів країни наступного дня після замовлення.
Технологічні інновації ще більше підвищили ефективність доставки. У деяких містах безпілотники можуть доставляти посилки приблизно за 10 хвилин, у той час як використання транспортних засобів автономного керування також значно скоротило час транспортування.
У майбутньому ГПУ КНР планує оптимізувати розміщення логістичних хабів у міських кластерах, просувати будівництво логістичної системи доставки у сільській місцевості, удосконалювати послуги мережі міжнародної доставки, а також сприяти інтеграції сервісного ланцюжка з передовою обробною промисловістю.
Слід зазначити, що Китай лідирує у світі за обсягом експрес-доставки 10 років поспіль.
Источник: ukranews.com