ПолiтДумка

Фейкові облікові записи, пов’язані з виборами в США, дезінформують велику аудіторію на X

27 мая
09:46 2024

Відповідно до звіту аналітичної компанії соціальних медіа, який ексклюзивно поділився з Reuters напередодні його публікації в п’ятницю, на платформі соціальних медіа X поширюється кількість фейкових акаунтів про президентські вибори в США.

Дослідження Cyabra базується на огляді публікацій на платформі X, раніше відомій як Twitter, протягом двох місяців, починаючи з 1 березня. Огляд включав аналіз популярних хештегів і визначення настроїв щодо того, чи є публікації позитивними, негативними чи нейтральними.

Аналіз показує, що кількість нещодавно виявлених фейкових облікових записів зросла в десять разів протягом березня та квітня.

У звіті цитується 12 391 неавтентичних профілів на підтримку Трампа із 94 363 загальних і 803 неавтентичних профілів на підтримку Байдена із 10 065 загальних.

Речник X не відповів на прохання прокоментувати фейкові облікові записи, а також представники Білого дому та кампанії Трампа.

X та інші соціальні медіа-платформи перебувають під більшою увагою з 2016 року, коли Росія втрутилася у президентські вибори в США, намагаючись підвищити кандидатуру Трампа та завдати шкоди його опонентці, демократці Гілларі Клінтон. Представники виборчої комісії та експерти з онлайн-дезінформації знову стежать за оманливими наративами перед виборами 5 листопада.

Фейкові облікові записи, які вихваляють Трампа цього циклу, є частиною скоординованої кампанії, спрямованої на вплив на громадську думку та вплив на онлайн-дискусії, сказав Кіабра. У звіті не вказано осіб чи групи, які стоять за цією кампанією.

Компанія Cyabra заявила, що прийняла таке рішення на основі доказів, зокрема використання ідентичних хештегів і того факту, що підроблені акаунти публікували пости та коментарі одночасно. У звіті встановлено, що фейкові протрампівські акаунти висувають два основних повідомлення: «Голосуйте за Трампа» і «Байден — найгірший президент США».


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У США заборонять використовувати держслужбовцям телефони Pixel, якщо вони їх не оновлять

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!