ПолiтДумка

iOS 18 дозволить користувачам перефарбовувати іконки програм та розміщувати їх у будь-якому місці екрану

27 мая
04:05 2024

Як повідомляє Марк Гурман у своєму останньому розсиланні Power On, iOS 18 надасть користувачам більше можливостей для налаштування домашнього екрану iPhone. Крім можливості вільно розміщувати іконки, а не обмежуватися поточною фіксованою вирівняною сіткою, Apple також вперше відкриє можливість кастомізації іконок додатків як сторонню функцію.

Зокрема, Гурман повідомляє, що iOS 18 дозволить користувачам змінювати колір іконок додатків. Наприклад, всі програми для соціальних мереж матимуть синій колір, а всі програми для фінансів – блакитний.

В даний час налаштування іконок на головному екрані можливе за допомогою хаків, таких як створення ярликів на головному екрані, які запускають певну програму. Але все це досить налаштовувати.

Схоже, що в iOS 18 цей досвід стане функцією, що повністю підтримується. Поки неясно, чи можна буде вільно налаштовувати іконки і міняти їх на нові за бажанням користувача, чи система просто дозволить перефарбовувати їх, тобто зберігати той самий символ, але змінювати колірну палітру, що використовується.

Офіційна презентація iOS 18 відбудеться за кілька тижнів, на щорічній конференції Apple для розробників, яка цього року пройде 10 червня. Apple представить такі великі версії своїх операційних систем, у тому числі iOS 18, в якій, як очікується, велика увага буде приділена функціям штучного інтелекту.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Єврокомісар з розширення обіцяє «вести» Україну у підготовці до вступу в ЄС

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!